Pokrowce na łodzie - pod wymiar

Pokrowce na łodzie - pod wymiar
wzmocnienia na pokrowcu transportowym łodzi system mocowania plandeki na łódź pokrowiec na rufie łodzi łódka na przyczepie Przykład zastosowania pokrowiec Dokładnie wykończone charakterystyczne elementy Pokrowce na motorówki pod wymiar Pokrowce na jachty i motorówki na indywidualne zlecenie.

Wykonujemy pokrowce na łodzie na specjalne zamówienie.

Cena brutto: 0,00 zł
0,00 zł netto
dostępność towaru:
Zapytaj sprzedawcy

       Zajmujemy się wykonywaniem pokrowców na łodzie o różnych wymiarach. Wykonujemy okrycia z wytrzymałej i praktycznej tkaniny PCV. Do każdego zlecienia podchodzimy indywidualnie. W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju mocowania, które umożliwiają wykonanie pokrowców według preferencji klienta.

Do wykonania pokrowca potrzebny jest rysunek z dokładnymi wymiarami burt.
W praktyce aby uzyskać taki szkic należy użyć papieru w kratkę , gdzie np. jedna kratka ma rozmiar 10cm w rzeczywistości.
Dokonuje się kolejnych pomiarów łodzi od przyjętej linii bazowej, zwykle rufy  i nanosi uzyskane punkty na papier kratkowany.
W ten sposób można otrzymać dość dokładne odwzorowanie bez konieczności przywożenia łodzi.
Prosimy także o zdjęcia łodzi.

Zdjęcia przedstawiają przykłady naszych realizacji.

Jeżeli masz pytanie o produkt, możesz zadać je nam korzystając z poniższego formularza. Odpowiemy na nie w niedługim czasie.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupami oraz rabatami hurtowymi, również możesz skorzystać z poniższego formularza lub skontaktować się za pomocą danych, które znajdziesz w zakładce "kontakt" u góry strony.


Dodaj opinię

Copyright by Safex. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam