Tunele pieczarkowe - pod wymiar

Tunele pieczarkowe - pod wymiar
Przykład naszej realizacji Przykład naszej realizacji Wnętrze namiotu Elementy mocowania

Tunele przeznaczone pod pieczarkarnie.

Cena brutto: 0,00 zł
0,00 zł netto
dostępność towaru:
Zapytaj sprzedawcy

     Zajmujemy się wykonactwem wielkoformatowych przekryć pod tunele pieczarkarni. Okrycie pieczarkarni tworzymy z wytrzymałej i bardzo trwałej tkaniny powlekanej PCV. Plandeki na pieczarkarnie posiadają specjalne mocowanie za pomocą specjalnych listew zaciskowych.
 
     Wykonujemy również części wewnętrzne namiotów pod pieczarkarnie. Materiał w tej częsci tunelu pieczarkowego musi posiadać inne parametry. Pieczarkarnie tworzymy na indywidualne zamówienie klienta. 
Jeżeli masz pytanie o produkt, możesz zadać je nam korzystając z poniższego formularza. Odpowiemy na nie w niedługim czasie.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupami oraz rabatami hurtowymi, również możesz skorzystać z poniższego formularza lub skontaktować się za pomocą danych, które znajdziesz w zakładce "kontakt" u góry strony.


Dodaj opinię

Copyright by Safex. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam