Zadaszenia membranowe - pod wymiar

Zadaszenia membranowe - pod wymiar
montaż konstrukcji model 3d boczny widok zadaszenia membranowego okucia nierdzewne Powłokowe zadaszenie strukturalne - membrana widok membrany od zewnątrz widok membrany z boku szczegóły mocowań nierdzewnych Zgrzewanie zadaszeń membranowych

Przekrycia membranowe wykonywane na zlecienie.

Cena brutto: 0,00 zł
0,00 zł netto
dostępność towaru:
Zapytaj sprzedawcy

         Zajmujemy się wykonywaniem przestrzennych skomplikowanych membran dachowych wchodzących w skład zadaszeń scen, amfiteatrów itp. Do realizacji wykorzystujemy trudnopalne materiały powlekane PVC o najwyższej jakości. Naszą mocną stroną jest odpowiednie naprężenie membrany, które osiągamy dzięki:

 

    • uwzględnieniu naturalnej sprężystości powłoki;
    • odpowiedniemu systemowi naciągania membran;
    • specjalnym wykrojom opracowanym na podstwie modelu przestrzennego;
    • taliowaniu krawędzi materiału.

 

Całość prowadzi do uzyskania unikatowego efektu wizalnego zwanego efektem żagla.

 

        Każdy projekt membrany jest przez naszą firmę opracowywyany indywidualnie. Dla każdej powłoki tworzymy specjalne modele 3D, które są niezbędne do odpowiedniego zaprojektowania przekrycia. Podczas prac projetkowych wystarczy dokumntacja techniczna wykonana w technologii 2D. Na jej podstawie tworzymy projekt membrany 3D z uwzględnieniem kompensacji materiału.    

     

Zdjęcia przedstawiają jedną z naszych realizacji, która została wykonana w sierpniu 2012 roku.

 

 Galeria zdjęć Gminy Stężyca

Film Garmin Iron Triathlon Stężyca 2015  membrana amfiteatru widoczna w 9,07 minucie

Membrana amfiteatru z lotu ptaka

 

 

 

Jeżeli masz pytanie o produkt, możesz zadać je nam korzystając z poniższego formularza. Odpowiemy na nie w niedługim czasie.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupami oraz rabatami hurtowymi, również możesz skorzystać z poniższego formularza lub skontaktować się za pomocą danych, które znajdziesz w zakładce "kontakt" u góry strony.


Dodaj opinię

Copyright by Safex. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam