Kategorie
Menu
Bestsellery

O firmie

 


Logo

 

 

     Firma SAFEX powstała w roku 1991. Wraz z rozwojem firmy na przestrzeni lat zapewniliśmy sobie kontaty handlowe z producentami, którzy są liderami w tej branży. PHU SAFEX jest jedynym na rynku polskim partnerem handlowym firmy SCANTARP OY. Eurpopejskiego producenta wysokiej jakości materiałów plandekowych i siatek powlekanych PVC. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że bezproblemowo zrealizujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia przy zapewnieniu fachowego doradztwa i odpowiedzialności za jakość sprzedawanego towaru.


Naszą zaletą jest bezwątpienia gotowość do podjęcia pilnych i wymagających zleceń, które jesteśmy w stanie zrealizować "od ręki". Zamówiony towar możemy dostarczyć w 24h w każde miejsce w Polsce za pomocą firmy kurierskiej DB Schenker lub Siódemką.

 

     Posiadamy niezwykle rozbudowaną ofertę na materiały plandekowe, gotowe plandeki i siatki oraz wszelkie niezbędne akcesoria. Jesteśmy w stanie wyprodukować lekkie i cieżkie plandeki okryciowe oraz wodoszczelne, materiały gazoszczelne, siatki kontenerowe, siatki asekuracyjne budowlane oraz siatki rusztowaniowe z unikatowym i praktycznym systemem mocowań.

    Dodatkowo realizujemy bardziej rozbudowane zlecenia i posiadamy niezbędne doświadczenie umożliwiające bezproblemową  i profesjonalną realizacje zadań. Specjalizujemy w produkcji siatek na sceny (siatki estradowe), wielkoformatowych zadaszeń namiotów, pieczarkarni, czy namiotów gastronomicznych. Jesteśmy również gotowi do realizacji bardzo zaawansowanych konstrukcji takich jak wielkoformatowe dachowe przekrycia strukturalne (membrany) oraz gazoszczelne dachy biogazowni.
 
    Nasze produkty znajdują zastosowanie zarówno w transporcie (lądowym i morskim), rolnictwie, budownictwie jak i w sporcie, geotechnice, pożarnictwie itp. Dysponujemy odpowiednim zapleczem magazynowym i produkcyjnym. Wychodząc na przeciw oczekiwań klientów stale poszerzamy gamę dostępnych produktów. W naszej ofercie posiadamy również materiały pochodzące od dalekowchodnich producentów, którzy przy utrzymaniu najwyższej klasy reżimu technolgicznego spełniają oczekiwania i wymagania stawiane przez wymagających europejskich odbiorców. Wybierając dostawców dla naszego sklepu kierujemy się przedewszystkim jakością oferowanych produktów. Wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami, jakie posiadamy, pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
 

O plandekach i siatkach wiemy prawie wszystko...

 

 

Warunki sprzedaży:

*Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski

*Towar dostarczamy w 24h za pośrednictwem firmy kurierskiej DB Schenker i  DPD

*Formy płatności: pobranie, przedpłata lub przelew bankowy (tylko dla stałych lub rekomendowanych klientów)

 

 

Copyright by Safex. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam