Namioty gastronomicze - pod wymiar

Namioty gastronomicze - pod wymiar
Przykład naszej realizacji Przykład naszej realizacji Praktyczny system mocowań Przykład naszej realizacji Przykład naszej realizacji

Wykonujemy namioty gastronomiczne na indywidualne zamówienie.

Cena brutto: 0,00 zł
0,00 zł netto
dostępność towaru:
Zapytaj sprzedawcy

          Zajmujemy się wykonywaniem namiotów gastronomicznych na indywidualne zamównienie. Materiał stosowany do budowy namiotu charakteryzuje się dużą wytzymałością i ponadprzeciętną trwałością. Namioty cateringowe wykonywane są z trudnopalnej tkaniny PCV. Nasze namioty posiadają pratyczne mocownie, które umożliwia prosty montaż i demontaż elementów. Jest również możliwość wykonania okien w ścianie namiotu z przeźroczystej, trudnopalnej folii PVC. Stosowany materiał posiada grubość 0,8 mm i jest odporny na zagniecenia. Do każdego zlecenia przygotowywujemy się indywidualnie. Wykonujemy specjalne wizualizacje 3D co umożliwia konsultacje z klientem na etapie projektowania namiotu.

 

Zdjęcia przedstawiają nasze przykładowe realizacje.

Jeżeli masz pytanie o produkt, możesz zadać je nam korzystając z poniższego formularza. Odpowiemy na nie w niedługim czasie.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupami oraz rabatami hurtowymi, również możesz skorzystać z poniższego formularza lub skontaktować się za pomocą danych, które znajdziesz w zakładce "kontakt" u góry strony.


Dodaj opinię

Copyright by Safex. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam