Flex BLINDER - guma mocująca z zapadką - 25 cm (Czarna)

Flex BLINDER - guma mocująca z zapadką - 25 cm (Czarna)
Przykład zastowania

Guma do mocowania systemowego. Długość 25 cm.

Cena brutto: 1,02 zł
0,83 zł netto
dostępność towaru:
Dostępny na magazynie

            Gumy mocujące Flex Blinder, długość 25 cm, czarne - są dostosowane do systemowego mocowania plandek, zwłaszcza rusztowaniowych. Mocowanie zakończone jest szpikulcem do przebijania oczek znajdujacych się w specjalnie wzmocnionym pasie (w rozstawie co 10 cm). Drugi koniec gumy posiada odpowiedni, wygodny zaczep, który znacząco ułatwia jej motaż. System jest dostosowany do plandek typu: ScaffoldTARP 150, 170 i 220. Gumy mocujące znacząco wydłużają okres eksploatacji plandeki. Zaczepy są trwałe i można je używać wielokrotnie.

Jeżeli masz pytanie o produkt, możesz zadać je nam korzystając z poniższego formularza. Odpowiemy na nie w niedługim czasie.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupami oraz rabatami hurtowymi, również możesz skorzystać z poniższego formularza lub skontaktować się za pomocą danych, które znajdziesz w zakładce "kontakt" u góry strony.


Dodaj opinię

Copyright by Safex. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam