CableTIE 300 - opaska mocująca - dł. 300mm

CableTIE 300 - opaska mocująca - dł. 300mm
Przykład zastosowania

Jednorazowa opaska zaciskowa do mocowań.

Cena brutto: 15,38 zł
12,50 zł netto
dostępność towaru:
Dostępny na magazynie

         Opaska zaciskowo - mocująca, Cable Tie, rozmiar 300 x 4,6 mm; bardzo dobrze sprawdza się jako mocowanie do siatek i niedużych plandek. Przytwierdzenie jest elastyczne i bardzo wytrzymałe. Opaska zaciskowa pozwala na trwałe przymocowanie materiału do rusztowania lub stelażu. Mocowanie jest jednorazowe. Opaski o grubości 4,6 mm polecamy do zastosowań tymczasowych lub o niedużych rozmiarach.

 

      Opaski zaciskowe znadują szerokie zastosowanie. Mocowanie jest bardzo popularne i praktyczne (przykładowo opaskami możemy łączyć różnego rodzaju kable).

 

Cena dotyczy 1 opakowania (100 sztuk).

Jeżeli masz pytanie o produkt, możesz zadać je nam korzystając z poniższego formularza. Odpowiemy na nie w niedługim czasie.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupami oraz rabatami hurtowymi, również możesz skorzystać z poniższego formularza lub skontaktować się za pomocą danych, które znajdziesz w zakładce "kontakt" u góry strony.


Dodaj opinię

Copyright by Safex. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam