Kategorie
Menu
Bestsellery

Siatka bezpieczeństwa (asekuracyjna)

Siatka bezpieczeństwa (asekuracyjna)
Siatka bezpieczeństwa - karta techniczna z atestami Siatka asekuracyjna - poglądowe zdjęcie krawędzi z próbnikami siatki Siatka asekuracyjna przykład zastosowania typu T Siatka do asekuracji przykład zastosowania w układzie pionowym

Siatki bezpieczeństwa wykonywane na indywidualne zamówienie.

Cena brutto: 0,00 zł
0,00 zł netto
dostępność towaru:
Zapytaj sprzedawcy

     Siatka bezpieczeństwa (asekuracyjna) - siatka chroniąca przed upadkiem ludzi i przedmiotów z wysokości. W naszej ofercie posiadamy siatki bezpieczeństwa różnego typu, które są dostosowane do wymagań europejskich zawartych w normie EN 1263-1. Posiadamy siatki dedykowane do układów poziomych (ochrona przy budowie obiektów mostowych, wielkogabarytowych hal itp.) oraz do układów pionowych (budowa obiektów wielokondygnacyjnych, wysokościowych).  Siatka ochronna posiada oczka 45 lub 100 mm i jest zbudowana z linki o średnicy 5 mm. Dodatkowo asekuracja budowlana posiada wzmocnienie liną obiegową o średnicy 12 mm. Dodatkowo do każdego zamówienia oferujemy dobranie i dostarczenie lin mocujących, które również są zgodne z EN 1263-1.

 

 

 

 

Przykładowe parametry siatki (10x10 cm):

 

 

 

Typ materiału:
Wzmocniony polipropylen (PPHT)
Wymiar oczka:
100x100 mm
Typ oczka:
kwadratowe
Minimalna energia zrywania:
2,3 kJ
Gramatura siatki:
ok. 235 g/m2
Średnica sznura siatki:
Ø 5 mm
Wykończenie:
 
   Typ:
Lina krawędziowa
   Średnica:
Ø 12 mm
   Wytrzymałość na rozciągnie:
30 kN
Rozmiar:
Dowolny, na zamówienie

 

Jeżeli masz pytanie o produkt, możesz zadać je nam korzystając z poniższego formularza. Odpowiemy na nie w niedługim czasie.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupami oraz rabatami hurtowymi, również możesz skorzystać z poniższego formularza lub skontaktować się za pomocą danych, które znajdziesz w zakładce "kontakt" u góry strony.


Dodaj opinię

Copyright by Safex. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam