lekki kosz transportowy na kółkach składany

lekki kosz transportowy na kółkach składany
lekki mobilny kosz transportowy kosz  składany na wymiar kosz przemysłowy na kółkach kosz do szwalni do tkanin wygodny transport tkanin na szwalni w koszu elementy kosza składanego po rozłozeniu stelaża kosz daje się złożyć na płasko w czasie poniżej minuty złożony kosz zawiera w jednym pakunku wszystkie elementy  potrzebne aby rozłożyć go do pozycji pracy kosz jest tak lekki, ze przenoszenie go nie wymaga wysiłku

Nowy produkt - lekki kosz mobilny o dowolnych wymiarach.
W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów stworzylismy produkt o specyficznych właściwościach wpisujący się w lukę rynkową, jest nim składany kosz transportowy.

 

Inflatable Air Cushions

Cena brutto: 0,00 zł
0,00 zł netto
dostępność towaru:
Zapytaj sprzedawcy

Nowy produkt - lekki kosz mobilny o dowolnych wymiarach.


W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów stworzylismy produkt o specyficznych właściwościach wpisujący się w lukę rynkową, jest nim składany kosz transportowy.


Kosz transportowy wykonany jest w formie prostopadłościanu o bardzo lekkiej konstrukcji z rur pcv i złączek, wyposażony w kółka jezdne niebrudzące z hamulcem oraz w pokrycie wykonane z siatki powlekanej pcv fińskiej firmy Scantarp OY, której jesteśmy przedstawicielem.


Kosze mogą być wykonane na wymiar uzgodniony z zamawiającym.
Na prezentacji mamy zdjęcia kosza o podstawie 1,2x0,8 m i wysokości 0,7m ale to tylko przykład wykonania kosza o rozmiarze dającego się łatwo zapakować na standardową europaletę i jednocześnie mającego jak największą objętość.


Dno kosza w standardzie jest wykonane z tego samego materiału co ściany boczne, do lekkich materiałów typu tkaniny, pościel, papier, folia takie dno wystarcza i nie wymaga wzmocnienia.
Jeśli obciążenie ma być większe, na dno można położyć dopasowany arkusz sztywnego materiału typu płyta wiórowa , sklejka itp. Rozszerza to zakres stosowania kosza , wówczas można przewozić także cięższe przedmioty.


Kosze idealnie nadają się do zastosowania jako przewoźny magazyn wypełniaczy do pakowania, wypełniaczy z worków powietrznych, wypełniaczy z pianki itp.

Zaletą kosza jest łatwość jego składania/ rozkładania bez dodatkowych elementów.

Montaż kosza sprowadza się do wprowadzenia rurek w złączki i zapięcia rzepów pokrycia. Cała operacja trwa poniżej minuty.

 

 

Inflatable Air Cushions

Jeżeli masz pytanie o produkt, możesz zadać je nam korzystając z poniższego formularza. Odpowiemy na nie w niedługim czasie.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupami oraz rabatami hurtowymi, również możesz skorzystać z poniższego formularza lub skontaktować się za pomocą danych, które znajdziesz w zakładce "kontakt" u góry strony.


Dodaj opinię

Copyright by Safex. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam