Kategorie
Menu
Bestsellery

Wysokonaprężone zadaszenie ogorodowe

Wysokonaprężone zadaszenie ogorodowe
Zadaszenie membranowe do ogrodu Proces produkcyjny - membrany ogrodowe Wysokonapręzone zadaszenie wraz z konstrukcją

Posiadamy na sprzedaż gotowe zadaszenie ogrodowe.

Cena brutto: 6 765,00 zł
5 500,00 zł netto
dostępność towaru:
Zapytaj sprzedawcy

   Prezentowany produkt to jedna z naszych realizacji, która służy jako promocja nowoczesnych, całorocznych zadaszeń ogrodowych. Zadaszenie ogorodowe jest wykonane w technologi wysokonaprężonej. Do wykonania tej membrany ogrodowej wykorzystaliśmy sprzęt najwyższej klasy. Wielkoformatowy ploter do rysowania wykrojów oraz nowoczesna maszyna w.cz. do zgrzewania zapewniają wysoką jakość altany ogrodowej. Cały proces produkycjny wykonaliśmy według indywidualnej technologii, dlatego zadaszenie jest wyjątkowe i niepowtarzalne.

 

    Możemy wykonać inne zadaszenie na zamówienie wg preferencji klienta. Posiadamy ambitny sztab ludzi, niezbędną powierzchnię produkcyjno-magazynową oraz sprawdzonych dostawców różnego rodzaju materiałów. Do naszych realizacji używamy materiałów najwyższej jakości, a nasz park maszynowy zapewania trwałość i pewność produktu końcowego. Posiadamy różnego rodzaju zgrzewarki na ciepłe powietrze oraz zgrzewarkę HF (wysokich częstotliwości - w. cz.) do bardziej odpowiedzalnych projektów. Dodatkowo posiadamy wyspecjalizowany wielkoformatowy ploter rysujący o długości ponad 20m i zasięgu ramienia ponad 2,5 m.

 

Cena obejmuje prezentowane zadaszenie wraz z konstrukcją stalową, która jest ocynkowana i malowana proszkowo.

Jeżeli masz pytanie o produkt, możesz zadać je nam korzystając z poniższego formularza. Odpowiemy na nie w niedługim czasie.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupami oraz rabatami hurtowymi, również możesz skorzystać z poniższego formularza lub skontaktować się za pomocą danych, które znajdziesz w zakładce "kontakt" u góry strony.


Dodaj opinię

Copyright by Safex. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam