Kategorie
Menu
Bestsellery

Siatka na meble ogrodowe - na zamówienie

Siatka na meble ogrodowe - na zamówienie
zniszczone pokrycie krzeseł ogrodowych siatka na huśtawkę ogrodową poszycie mebli ogrodowych batyline typowe uszkodzenie mebla ogrodowego Widok z góry na gotową siatkę na meble ogrodowe Tunel - mocowanie siatki na stelaż

Wytrzymała, trwała i estetyczna siatka na ławki ogrodowe, na krzesła ogrodowe i huśtawki różnego rodzaju.

Cena brutto: 0,00 zł
0,00 zł netto
dostępność towaru:
Zapytaj sprzedawcy

      Zajmujemy się produkcją i dystrybucją siatek pcv na meble ogrodowe. W naszej ofercie znajdują się siatki na ławki ogrodowe, siatki na krzesła do ogrodu oraz na różnego rodzaju huśtawki. Nasze produkty charatkeryzują się dużo większą odpornością na promieniowanie słoneczne (UV) od typowych materiałów stosowanych w tego typu konstrukcjach co znacząco wydłuża okres ekploatacji siatki pvc na meble ogrodowe. Tkanina naturalna szybciej traci kolor oraz szybiej ulega zniszczeniu od słońca. Kolejną ważną zaletą siatki PCV na ławki do ogrodu to fakt, że jest ona nienasiąkliwa więc łatwo utrzymać ją w czystości oraz jest odporna na zagrożenia biologiczne (pleśn i grzyby).

 

    Do szycia siatek na meble ogorodowe używamy nici odpornych na promieniowanie ultrafioletowe, tak przygotowane poszycia krzeseł, leżaków i huśtawek wytrzymują długi okres używania na powietrzu.

Jeżeli masz pytanie o produkt, możesz zadać je nam korzystając z poniższego formularza. Odpowiemy na nie w niedługim czasie.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupami oraz rabatami hurtowymi, również możesz skorzystać z poniższego formularza lub skontaktować się za pomocą danych, które znajdziesz w zakładce "kontakt" u góry strony.


Dodaj opinię

Copyright by Safex. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam